המלצות

חתונות
quotation

סוף סוף נוכל לשבח את עבודתכם המדהימה ביום הכי יקר ומיוחד בחיינו. חשוב שכולם ידעו שהשרתם עלינו אוירה מאוד רגועה וכיפית. בתור כלה וחתן שפחות אוהבים להצטלם, הרגשנו דוגמנים וזוהרים! שיתפתם בצילומים את הקרובים והיקרים שלנו ובזכותכם זכינו לראות רגעים מיוחדים שקצת התפספסו מעינינו באירוע עצמו. תודה רבה! תודה על העבודה המקצועית, הסבלנות, הרוגע והאכפתיות ובעיקר על התוצאות המושלמות של האלבום והסרט. נתראה באירוע הבא…

יאנה ובועז | 7.12.11

חתונות
quotation

מיי היתה מהממת וגם הצלם הראשי של תמונות הסטילס שהגיע לצילומים. הם חשבו על מקומות יפים להצטלם בהם שיתאימו לנו, היה מצחיק והיה ממש ממש כייף וזורם באותו יום…את צלם הוידאו שגם עשה עבודה מעולה לא ממש הרגשתי וזה נהדר כי הוא לא נתקע והפריע בריקודים והוא היה כזה שקט ולא מפריע אבל קלט הכל בסופו של דבר…בקיצקוץ, אני ממליצה בחום. מיי מוכשרת וחמודה ובאה לקראתכם במה שתצטרכו! שיהיה מזל-טוב!! עפרה

עופרה ורועי | שרונית | 5.9.2011

חתונות
quotation

אסף: מבלי שבכלל הרגשנו, מיי והצוות המדהים שלה תפסו כל רגע יקר בחתונה שלנו ולא פספסו אף רגע ששווה לזכור. התמונות, אפילו לפני עריכה, מדהימות והאלבום מקצועי ויוקרתי. מאוד אהבתי את הסבלנות, הרצון והשמחה של הצוות להוציא את התמונות הטובות ביותר, אפילו כשאנחנו כבר התעייפנו ואיבדנו את הסבלנות – זו מקצועיות לשמה. גולת הכותרת היתה בעריכת הסרט. הוא יפה מרגש ותואם בדיוק את מה שרצינו. היא קלטה לבד מי אנחנו ומה אנחנו אוהבים והפיקה לנו את הסרט המושלם.

סיון ואסף | שדות ים | 4.10.2011

חתונות
quotation

סיון: אני יכולה להבטיח לכם שלא תוכלו למצוא צלם ועורך יותר טוב לאירוע שלכם. הייתי בשוק אמיתי כשהסתכלתי על התמונות בפעם הראשונה, וכשראיתי את הסרט וידיאו שמיי עשתה לנו – בכיתי מהתרגשות. מעבר לזה שהכל היה ערוך בצורה הכי מקצועית שתוכלו לדמיין לכם, נדהמתי לגלות את מידת הרגישות והאכפתיות שהושקעה בכל זווית ובכל פריים שלנו. הסרט של החתונה היה אנחנו, בלי מסכות ובלי פחדים ואנחנו לא יכולים לקחת על זה את הקרדיט.

סיון ואסף | שדות ים | 4.10.11

חתונות
quotation

אם חשבתם שתקופות מבחנים באוניברסיטה הן תקופות לחוצות כנראה שטרם התחתנתם..
מיי מיי וצוותה הם בדיוק האנשים שתרצו מסביבכם ביום מלחיץ זה!סופר מקצועיים, מבינים את הראש, משרים אוירה נינוחה ומבדחת וזורמים גם כאשר ההתרחשויות הן לא בדיוק לפי ספר החתונות הישראלי.נשארנו עם קליפ מקסים ,צילומי טראש מטורפים ואלבום יפהפה למזכרת..

ממליצים מאוד:-)

סימון ויוני |

חתונות
quotation

כיאה לחתונת שישי צהריים, הבוקר היה לחוץ אבל הייתם רגועים ודאגתם שגם אנחנו נהיה רגועים.
לקחתם אותנו למספר לוקיישנים מהממים והתמונות יצאו מושלמות!!
במשך כל האירוע עבדתם כל כך קשה, הייתם בכל מקום ותפסתם את כל הרגעים המיוחדים והמרגשים שלנו.
הסרט המדהים שהפקת לנו, סרט בדיוק כמו שרצינו, רומנטי, מרגש ומצחיק, פשוט קלעת בול!
מיי תודה ענקית על העבודה המסורה והמקצועית, השירות היה מכל הלב וזה הורגש בכל חלק וחלק מהתהליך!!
אנחנו מודים לך שלקחת חלק גדול ביום הכל כך משמעותי שלנו ושיצרת עבורנו זיכרון חלומי ממנו!
אוהבים אותך !!!

אור ואלכס | טופ דוראן | 3-6-2016

וואטסאפ
יוטיוב
אינסטגרם
My Vlog